Universal laser systems

Kopš 2000 gada decembra ClyrO ir ilggadējs Universal Laser Systems partneris Baltijas valstīs. Šai laika posmā jebkurš no klientiem ir pārliecinājies, cik kvalitatīvas un uzticamas ir ULS gravēšanas ierīces. Tehniski augstvērtīgas, ļoti zems nodiluma vai bojājuma procents. Cenu politika, kas mainījusies pēdējā gada laikā, ir specīgs arguments ne tikai rietumu konkurentu starpā, bet pat Ķīnas un Korejas konkurencē. Mēs sniedzam mūsu klientiem tehnisko atbalstu, apmācības procesus, palīdzam sasniegt kvalitāti gravējot dažādus materiālus un nekad neatsakām padomos.

ULS_sample_2Mūsu tehniķis vienmēr Jūs apmeklēs un atradīs atbildes uz jautājumiem!
Palīdzēs jaunāko programmatūru uzstādīšanā, nepieciešamajām Jūsu gravierim.

ULS ir viena no vadošajām CO2 lāzeru ražotājfirmām pasaulē, pat konkurenti izmanto lāzer kartridžus, kas ražoti Arizonā.

Piedāvājam Baltijas tirgum: izplatīto ekonomisko ofisa gravieri VLS 2.30 un 3.50 profesionālo un PLS 3.75, 4.75 un 6.75 sēriju, kura īstenos Jūsu vēlmes gan gravēšanā gan lāzergriešana absolūti industriālās ierīces ILS ar jaudu līdz 150W.

 

Plašākai informācijai apmeklējiet ražotāja interneta vietni  mt_ignore: ULS_logo


ILS Pass Through VLS Platform Green (Closed) VLS Platform Green (Open) VLS Platform Red (Closed) VLS Platform Yellow (Closed)

 

BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes
Real time web analytics, Heat map tracking