P&F WARTACZ

Kopš 2004 gada P & F Wartacz ir viens no vadošajiem uzņēmumiem plastmasu pārstrādes iekārtu tirdzniecībai un apkalpošanai Polijā. Galvenās darbības sfēras ir sekojošas

inžekcijas termoplastautomāti CHENDE- termoplastautomāti no 80 līdz 1000t
dzesētāji NOVA FRIGA- integrētas dzesēšanas sistēmas Termoregulatori,
drupinātāji MING LEE, materiālu padevēji, krāsvielu jaucēji, krāsvielas, konveijera lentēs un citas perifērijas.

P&F Wartacz kompānija piedāvā plašu iekārtu un detaļu klāstu no noliktavas Vroclavā, kas būtiski atvieglo klienta iespējas redzēt iekārtas darbībā kā arī  sniedz  ļoti īsu piegādes laiku.

Klients vienmēr var veikt testus ar savām formām, jeb pasūtīt pilnu projektu, kurš tiek salāgots Wartacz rūpnīcā un pēc tam nosūtīts klientam. Tāpat servisa iespēja tiek nodrošināta visā iekārtas mūža garumā. Tagad P&F WARTACZ ir paplašinājusi savu darbības sfēru arī Baltijas valstīs!

ClyrO ir oficiālais P&F WARTACZ pārstāvis šim Baltijas valstīs no 2010 gada 1. janvāra, veic pārdošanu un servisa apkopi garantijas un arī pēcgarantijas periodā, piedāvājot apmācības, detaļu piegādi utt. ClyrO tehniskais personāls saņem regulāru apmācību P&F WARTACZ servisa centrā vismaz reizi 3 mēnešos, lai varētu sniegt ātru palīdzību mūsu klientiem. Protams, kompānija P&F WARTACZ palīdz saviem partneriem un saikne ir ļoti operatīva.

Plastmasas smalcinātāju brošūras lejupielādei

GXS22 Sērijas     GXS40 Sērijas     Ming Lee iekārtas   

www.wartacz.com.pl


Wartacz_officeP3155198P3155202Jolly_TS

 
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes
Real time web analytics, Heat map tracking