HERO-TECH

SHENZHEN HERO-TECH Refrigeration Equipment Co, dibināts Taivānā 1996 gadā, pamatvirziens - profesionālo rūpniecības dzesētāju (chiller) ražotājs

Pieredze  rūpniecisko ūdens dzesētāju, skrūves tipa dzesētāju, zemas temperatūras dzesētāju, eļļas dzesētāju, lāzera dzesētāja, ūdens un gaisa p. Dzesētāju un citu ražošanā.

Dzesētāji aprīkotiar kvalitatīviem  temperatūras kontrolieriem, dzesēšanas torņi un sūkņi / rezervuāri.

Mēs piedāvājam klientiem plašu procesu dzesēšanas risinājumussāktot ar  mūsu standarta modeļiem, līdz sarežģītiem kompleksiem risinājumiem ,lai integrētu, pielāgotu visu Jūsu rūpnīcas sistēmu

Hero-Tech pārdošanas filozofijas stūrakmens ir nodrošināt 100% pārdošanas servisu klientiem. Mēs varam piedāvāt labāko un elastīgāko iespēju individuali pieejot katram pieprasījumam, lai nodrošinātu kvalitāti un pecizitāti.

HERO-TECH ir ilgtermiņa lietošanas iekārtas par ļoti konkurētspējīgām cenām.

Pēc pārdošanas, Hero-Tech piedāvā ātru, atsaucīgu un efektīvu klientu apkalpošanas iespēju uz iekārtu apkopes un servisa jautājumiem.

Hero-Tech dzesēšanas ierīces ir pielāgotas un savietojamasar dažādu iekārtu  ražotājiem. Piedāvājumā ir gan mazu gan komplekso risinājumu dzesēšanai paradzētas ierīces, kas ietver  šādas grupas: plastmasa liešanas(injection moulding), izpūšanas (blow moulding), plēves, profilu, cauruļu ekstrūzija(extrusion), dažādu ķimisko procesu ražotnēs, medicīnā un farmācijā, metināšanai, griešanai, profilēšanai, pulēšanai, slīpēšanai u.c.

Chiller catalogue 2011

www.waterchiller-china.com 


HTI-3A 2 HTI-5A 2 HTI-10AD 2 HTI-20AD 1

 
 
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes
Real time web analytics, Heat map tracking